betclic

Eberl: Mamy pełne zaufanie do Andre Schuberta

Ostatnia aktualizacja: 13/11/15 21:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kaesler Media/Shutterstock

Andre Schubert został pełnoprawnym szkoleniowcem Borussii Moenchengladbach. Tuż po sfinalizowaniu umowy, dyrektor sportowy "Źrebaków", Max Eberl przyznał, że wybór 44-latka był odowiednim rozwiązaniem dla klubu.

Były opiekun FC St. Pauli pełnił dotychczas rolę tymczasowego trenera w trzecim zespole poprzedniego sezonu Bundesligi. Łącznie z ławki poprowadził Gladbach w 11 spotkaniach, w których siedem razy wygrał oraz trzykrotnie remisował.

- Wiedzieliśmy, że Andre da pozytywny impuls i pomoże zespołowi wrócić na zwycięską ścieżkę po rezygnacji Luciena Favre. Od samego początku spełniał nasze oczekiwania i pokazał, że to było dobre rozwiązanie - powiedział Max Eberl cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Mieliśmy szansę konstruktywnie przedyskutować temat długoterminowych perspektyw oraz strategii. Rozmowy te zakończyły się podpisaniem kontraktu, dzięki czemu Andre został pełnoprawnym szkoleniowcem - dodał.

- Jesteśmy całkowicie przekonani co do słuszności tej decyzji. Takie rozwiązanie nie ma nic wspólnego z presją opinii publicznej. Zrobiliśmy to ze względu na pozytywne wyniki, które Borussia uzyskała pod jego wodzą - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela