Efektowne gole i czerwone kartki w finale Copa Libertadores! Marcelo z kolejnym trofeum [WIDEO]

Wielki finał Copa Libertadores dla Fluminense! Brazylijczycy wygrali z Boca Juniors 2:1.
To właśnie piłkarze Fluminense jako pierwsi trafili do bramki. W 36. minucie składną akcję celnym uderzeniem zakończył Cano.
Boca Juniors wyrównało w 72. minucie. Świetnym strzałem z dystansu popisał się Advincula.
Żadna z drużyn nie zdołała w końcówce drugiej połowy przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Konieczna była dogrywka, w której decydujący cios zadało Fluminense. W 99. minucie zwycięskiego gola dla swojej drużyny strzelił Kennedy, który odpalił petardę z linii pola karnego.
Wkrótce strzelec gola opuścił boisko z powodu drugiej żółtej kartki, którą otrzymał za... radość poza boiskiem. Boca Juniors nie wykorzystało jednak gry w przewadze. Mało tego - w końcówce pierwszej części dogrywki czerwoną kartkę dostał Fabra.
Fluminense wygrało Copa Libertadores po raz pierwszy. Dzięki zwycięstwu zagra w Klubowych Mistrzostwach Świata.
Swój wkład w tym sukcesie miał Marcelo. Legenda Realu Madryt zdobyła swoje 30 trofeum w karierze.
Marcin Karbowski05 Nov 2023 · 07:09