betclic

Ekstraklasa: Jan Vlasko wraca do gry

Ostatnia aktualizacja: 06/06/16 22:18, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Pomocnik Zagłębia Lubin, Jan Vlasko uczestniczył w dzisiejszym treningu z drużyną – poinformowano na stronie internetowej "Miedziowych". 26-latek miał ostatnio problemy z biodrem.

W zakończonym sezonie Vlasko rozegrał 12 meczów w Ekstraklasie. Z powodu kontuzji w styczniu musiał poddać się operacji. Ostatni raz na boisku pojawił się w listopadzie ubiegłego roku.

Słowak broni barw Zagłębia od lipca 2015 roku. Wcześniej grał w Spartaku Trnava, Slovanie Liberec, FK Senica i FK Caslav. Jego kontrakt z trzecią drużyną Ekstraklasy ma obowiązywać jeszcze przez dwa lata.

W dzisiejszym treningu z drużyną uczestniczyli również Patryk Mucha i Artur Siemaszko. Obaj do tej pory grali w rezerwach Zagłębia.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
Pan_Pysiul
Zarejestrowany od: 600 dni
Ilość komentarzy: 387
Oceny: +4689
Kibicuje:
Arsenal Londyn Bayern Monachium Zagłębie Lubin
06.06.2016 / 23:28:42
Już od roku w Zagłębiu, a za wiele nie pograł. Cały czas trapiły go jakieś urazy. W razie odejścia Starzyńskiego na pewno Vlasco będzie przymierzany by go zastąpić. Dobrze wykonuje stałe fragmenty, niezła technika, chociaż bardziej chaotyczny i mniejkreatywny niż Starzyński. Oby solidnie przepracował okres przygotowawczy i miał szansę powalczyć o pierwszą 11.

Tabela