betclic

Ekstraklasa: Luis Carlos odejdzie z Zagłębia

Ostatnia aktualizacja: 17/05/16 09:19, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Luis Carlos nie przedłuży kontrakt z Zagłębiem – poinformowano na stronie internetowej lubuskiego klubu. 28-latek pod koniec czerwca opuści drużynę "Miedziowych".

Brazylijczyk trafił do Zagłębia w styczniu. Wcześniej bronił barw Moreirense, Korony Kielce, Zawiszy Bydgoszcz, Gil Vicente i Caldas. W jego kontrakcie znajdował się zapis pozwalający na automatycznie przedłużenie umowy, ale działacze lubińskiego zespołu postanowili z niego nie korzystać.

– Luis Carlos przegrywał walkę o miejsce w składzie z innymi zawodnikami. Na jego pozycji panowała spora rywalizacja. Po konsultacjach ze sztabem szkoleniowym uznaliśmy, że w przyszłym sezonie sytuacja Brazylijczyka się nie zmieni, dlatego nie będziemy kontynuowali współpracy. Dziękujemy Luisowi za grę w Zagłębiu i życzymy powodzenia – powiedział sportowy Zagłębia, Piotr Bulikowski.

W zakończonym sezonie prawoskrzydłowy wystąpił w trzech spotkaniach Ekstraklasy. Nie zdobył w nich żadnej bramki.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
Reebok13
Zarejestrowany od: 378 dni
Ilość komentarzy: 22
Oceny: +196
Kibicuje:
Arsenal Londyn Juventus Turyn Zagłębie Lubin Polska
17.05.2016 / 12:18:02
Nie wiem co za idiota pisał ten artykuł. Lubin jest miastem na Dolnym-śląsku. Chyba że o czymś nie wiem i Lubin jakimś magicznym cudem stał się miastem w województwie Lubuskim ;/ A może wasi redaktorzy są tak głupi i nie wiedzą że to jest Zagłębie LUBIN a nie LUBLIN?

Tabela