betclic

Ekstraklasa: Steblecki został zawodnikiem Cracovii

Ostatnia aktualizacja: 15/06/16 16:04, Komentarzy: 2

0
2
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Sebastian Steblecki został zawodnikiem Cracovii – ogłoszono na stronie internetowej klubu. 24-letni pomocnik podpisał z "Pasami" dwuletni kontrakt.

– Dzięki pomyślnemu finiszowi negocjacji między MKS Cracovią SSA, a Górnikiem Zabrze SSA, kluby doszły do porozumienia, którego efektem jest transfer definitywny ofensywnego pomocnika Sebastiana Stebleckiego. Wychowanek Cracovii podpisał z "Pasami" dwuletni kontrakt i jeszcze dziś dołączy do przygotowań drużyny prowadzonej przez Jacka Zielińskiego – napisano w komunikacie.

Steblecki występował w Górniku Zabrze przez ostatnie pół roku. Wcześniej grał w holenderskim SC Cambuur Leeuwarden, do którego w 2014 roku przeszedł z Cracovii. W minionym sezonie Ekstraklasy ofensywny pomocnik rozegrał 13 meczów. Zdobył w nich dwa gole.

To kolejny piłkarz, który podpisał kontrakt z Cracovią. Do drużyny z Krakowa dołączą również Milan Dimun, Rafał Dobroliński, Robert Litauszki i Mateusz Szczepaniak.

– Niesamowicie cieszę się z powrotu do Cracovii, mojego ukochanego klubu, w którym się wychowałem i któremu zawsze kibicowałem. Za ostatnie pół roku dziękuje również Górnikowi Zabrze. Liczę na to, że szybko pokażę się z dobrej strony i będę wzmocnieniem dla drużyny Jacka Zielińskiego – powiedział Steblecki.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
pryszczata_bestia
Zarejestrowany od: 1280 dni
Ilość komentarzy: 728
Oceny: +3944
Kibicuje:
Warta Poznań Wigry Suwałki
28.06.2016 / 13:44:07
ale niech coś zrobi z tym wąsem :)
Solidny ligowiec
szatankurwo
Zarejestrowany od: 1247 dni
Ilość komentarzy: 1558
Oceny: +3032
Kibicuje:
Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Aston Villa Tottenham Hotspur Anglia AC Milan Legia Warszawa Real Madryt
15.06.2016 / 17:40:33
Wiedziałem, że musi przejść do jakiegoś niezłego klubu, jedyny z Górnika pokazywał klasę.

Tabela