James Rodriguez! Real doprowadził do remisu grając w dziesięciu!

Natursports/Shutterstock
Real Madryt mierzy się z FC Barceloną na Santiago Bernabeu.

Od pierwszych minut oglądamy ciekawe spotkanie, w którym nie brakuje sytuacji pod jedną i drugą bramką. Przewagę mieli gospodarze, którzy objęli prowadzenie w 29 minucie po trafieniu Casemiro. W pole karne dośrodkował Marcelo, Sergio Ramos trafił w słupek, piłka trafiła pod nogi brazylijskiego pomocnika, który wpakował ją do pustej bramki.

Gospodarze nie cieszyli się długo z prowadzenia. Pięć minut później Lionel Messi przejął piłkę, minął rywala, wpadł w pole karne i pokonał Keylora Navasa.

W pierwszej połowie więcej bramek już nie zobaczyliśmy i oba zespoły do szatni zeszły z wynikiem 1:1.

W drugiej połowie goście wyszli na prowadzenie. W 73 minucie pięknym technicznym strzałem tuż zza pola karnego popisał się Ivan Rakitić.

W 78 minucie z boiska wyleciał natomiast Sergio Ramos i Real musi sobie radzić w dziesiątkę.

Kiedy wydawało się, że Barcelona sięgnie po trzy punkty, gola wyrównującego w 86 minucie zdobył James Rodriguez.

Składy obu zespołów:

Real Madryt: Keylor; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Modric, Casemiro, Kroos; Bale, Benzema, Ronaldo

FC Barcelona: Ter Stegen; Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Rakitic, Busquets, Iniesta; Messi, Suárez, Paco Alcacer