betclic

El Confidencial: Ronaldo rozważał grę w PSG i Manchesterze

Ostatnia aktualizacja: 14/09/15 17:13, Komentarzy: 2

15
2
Fot. Photo Works / Shutterstock.com

Hiszpański "El Confidencial" twierdzi, że po marcowym meczu Ligi Mistrzów między Realem Madryt a Schalke miało dojść do spotkania między Cristiano Ronaldo a Alexem Fergusonem. Ale nie doszło.

Ferguson miał być wysłannikiem Manchesteru United, który próbował namówić swoją byłą gwiazdę do powrotu w letnim okienku transferowym. Szkot siedział na trybunach obok agenta piłkarza, Jorge Mendesa. Ostatecznie jednak planowane spotkanie się nie odbyło, a Ronaldo - jak wiemy - pozostał w Madrycie.

Ale, jak donosi dziennik (wcześniej o możliwym spotkaniu z Fergusonem informował również "AS"), szansa na powrót piłkarza do Manchesteru lub dołączenie do PSG była nad wyraz realna. Wszystko przez relacje między Ronaldo a prezesem "Królewskich". 

Florentino Perez miał faworyzować Garetha Bale'a i jednocześnie zarzucać Portugalczykowi, że mimo strzelenia 61 goli w 54 występach nie jest już takim motorem napędowym zespołu, jakim był wcześniej. To skłoniło gwiazdora do sprawdzenia dostępnych opcji transferowych, stąd m.in. podróż Fergusona na mecz Real-Schalke.

"El Confidencial" napisał o całej sprawie niedługo po wywiadzie, jakiego udzielił Perez, niejednoznacznie wypowiadając się o przyszłości swojej supergwiazdy: - Ronaldo ma z nami kontrakt i chcemy, by nadal z nami był, ale kto wie, co przyniesie przyszłość - stwierdził prezes Realu.
Źródło: El Confidencial
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
thefirehunter
Zarejestrowany od: 660 dni
Ilość komentarzy: 3302
Oceny: -6148
Kibicuje:
Real Madryt
14.09.2015 / 19:11:28
No proszę.
Kluczowy zawodnik
thefirehunter
Zarejestrowany od: 660 dni
Ilość komentarzy: 3302
Oceny: -6148
Kibicuje:
Real Madryt
14.09.2015 / 19:11:53
nic z tego

Tabela