El. LE: Awans drużyny Jędrzejczyka

Ostatnia aktualizacja: 04/08/16 20:27, Komentarzy: 0

0
0

FK Krasnodar pokonał na własnym stadionie maltańską Birkirkarę 3:1 w rewanżowym spotkaniu trzeciej rundy eliminacji do Ligi Europy. Cały mecz na ławce rezerwowych gospodarzy spędził Artur Jędrzejczyk.

Po pierwszej połowie spotkania Krasnodar prowadził 3:0. Gole zdobyli Eboue Kouassi, Joaozinho i Ricardo Laborde. Po przerwie honorowego gola dla gości strzelił Predrag Jović. Dzięki wygranej drużyna prowadzona przez Olega Kononowa zagra w ostatniej rundzie eliminacji. Pierwszy mecz zakończył się bowiem jej zwycięstwem 3:0.

W kolejnej rundzie eliminacji zagra również Osmanlispor. Turecki zespół pokonał na wyjeździe Nomme Kalju 2:0, a pierwsze spotkanie zakończyło się jego wygraną 1:0. Poza kadrą meczową zespołu z Ankary znalazł się Łukasz Szukała.

Awans swojej drużynie zapewnił natomiast były zawodnik Legii Warszawa, Ivan Trickovski. Macedończyk, który broni barw AEK-u Larnaka strzelił jedynego gola w spotkaniu ze Spartakiem Moskwa.