El. LE: Piech na ławce, Apollon przegrał w Szwajcarii

Ostatnia aktualizacja: 28/07/16 22:10, Komentarzy: 1

0
1

Grasshoppers Zurych pokonał przed własną publicznością Apollon Limassol 2:1 (1:0) w pierwszym meczu trzeciej rundy kwalifikacji Ligi Europy.

Na murawie AFG Arena w St. Gallen całe spotkanie z ławki rezerwowych oglądał Arkadiusz Piech. Goście z Cypru mogli w pierwszej połowie objąć prowadzenie, jednak po dziesięciu minutach rzut karny zmarnował Brazylijczyk Alex da Silva.

To zemściło się w następnej akcji, kiedy to do siatki przyjezdnych celnie przymierzył Haris Tabakovic. Niespełna kwadrans przed końcem wyrównał Iworyjczyk Abraham Guie Gneki, jednak ostatnie słowo należało do gospodarzy.

Grających w końcówce w osłabieniu "Theos" pogrążył w trzeciej minucie doliczonego czasu gry Numa Lavanchy. Rewanż odbędzie się za tydzień na Cyprze.