El. LM: APOEL w trzeciej rundzie, grał Cieślewicz

Ostatnia aktualizacja: 19/07/16 21:17, Komentarzy: 2

0
2

APOEL Nikozja pokonał przed własną publicznością The New Saints FC 3:0 (0:0) w rewanżowym spotkaniu drugiej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów.

Na Neo GSP Stadium gole dla miejscowych zdobyli po przerwie kolejno Nektarios Alexandrou, Pieros Soteriou i z rzutu karnego Argentyńczyk Tomas De Vincenti.

W podstawowym składzie gości wystąpił Adrian Cieślewicz. Polskiego pomocnika jedenaście minut przed końcem zastąpił Szkot Steven Saunders.

W pierwszym starciu tych drużyn w Walii padł bezbramkowy remis. W kolejnej rundzie zagra w ten sposób drużyna z Cypru.

* * * * * *
Wyniki kolejnych zakończonych wtorkowych spotkań:

APOEL Nikozja - The New Saints FC 3:0 (0:0)
Bramki: Alexandrou 54, Soteriou 73, De Vincenti 90+5-karny.
Pierwszy mecz: 0:0. Awans: APOEL.

Szeriff Tyraspol - Hapoel Be'er Sheva FC 0:0.
Czerwona kartka: Hoban (84, Hapoel).
Pierwszy mecz: 2:3. Awans: Hapoel.

FC Kopenhaga - Crusaders Belfast 6:0 (2:0)
Bramki: Pavlović 15, Mitchell 45-samobójcza, Cornelius 48,76, Jensen 58, Gregus 68.
Pierwszy mecz: 0:2. Awans: FC Kopenhaga.

Seinajoen Jalkapallokerho - BATE Borysów 2:2 (1:2)
Bramki: Ngueukam 44, Riski 61 - Karnickyj 15, Rios 29.
Pierwszy mecz: 0:2. Awans: BATE.