El. LM: Dinamo Zagrzeb i APOEL zagrają w IV rundzie

Ostatnia aktualizacja: 02/08/16 21:26, Komentarzy: 0

0
0

Dinamo Zagrzeb pokonało na wyjeździe w rewanżowym meczu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów drużynę Dinamo Tbilisi 1:0 (1:0) i tym samym awansowało do kolejnej fazy rozgrywek. Goście przystępowali to tego pojedynku z dwubramkową zaliczką.

Jedynego gola na Boris Paichadze Dinamo Arena zdobył już w 8. minucie rywalizacji Marko Rog, który popisał się fenomenalnym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego. Bez żadnych szans w tej sytuacji był bramkarz gospodarzy, Anthony Scribe.

W drugim spotkaniu rozgrywanym o godzinie 19:00 czasu polskiego APOEL pokonał pewnie norweski Rosenborg 3:0 (0:0) i podobnie jak Chorwaci wywalczył awans do następnej rundy eliminacji najbardziej elitarnych rozgrywek w Europie.

Trafienia dla Cypryjczyków, wszystkie w doliczonym czasie gry do drugiej połowy, zaliczyli odpowiednio Giannis Gianniotas, Vander oraz Tomas De Vincenti.