El. LM: Drużyna Nalepy zremisowała z Partizani Tirana

Ostatnia aktualizacja: 13/07/16 22:38, Komentarzy: 0

0
0

Ferencvaros Budapeszt zremisował na wyjeździe 1:1 z Partizani Tirana w pierwszym meczu drugiej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Całe spotkanie w barwach gości rozegrali polski obrońca Michał Nalepa, a także były skrzydłowy Lecha Poznań, Gergo Lovrencsics.

Gospodarze wszyli na prowadzenie dwie minuty po przerwie. Na listę strzelców wpisał się Realdo Fili. Węgierska drużyna doprowadziła do wyrównania w 71. minucie gry. Trafienie zaliczył Daniel Boede.

Rewanżowe spotkanie rozegrane zostanie 20 lipca. Wcześniej Ferencvaros zmierzy się w lidze z Szombathelyi Haladas.

W innym meczu drugiej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów, FC Kopenhaga wygrała na wyjeździe 3:0 z Crusaders FC. Gole dla mistrzów Danii zdobyli Federico Santander, Andreas Cornelius i Rasmus Falk.