El. LM: Piękne gole Depaya, zwycięstwo MU

Ostatnia aktualizacja: 18/08/15 22:49, Komentarzy: 5

0
5

Manchester United pokonał przed własną publicznością Club Brugge 3:1 (2:1) w najciekawszym wtorkowym wieczornym spotkaniu czwartej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów.

Na Old Trafford rozpoczęło się sensacyjnie, bowiem po ośmiu minutach gry, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłkę niefortunnie skierował do własnej bramki Michael Carrick.

Pięć minut później po kapitalnej solowej akcji (poniżej) w narożniku pola karnego wyrównał Memphis Depay. Holender dwie minuty przed przerwą znów pokazał, że warto było go sprowadzić na Wyspy i świetnym uderzeniem z dystansu dał prowadzenie "Czerwonym Diabłom".

Po zmianie stron podopieczni Louisa van Gaala szukali kolejnych trafień, ale dopięli swojego dopiero w czwartej minucie doliczonego czasu gry, gdy rywale grali już w osłabieniu, po czerwonej kartce Mechele. Trzeciego gola, pozwalającego z większym komfortem przystąpić do rewanżu w Brugii, zdobył Marouane Fellaini.