El. LM: Viktoria Pilzno wyeliminowała klub Daniego Quintany

Ostatnia aktualizacja: 02/08/16 20:37, Komentarzy: 0

0
0

Viktoria Pilzno zremisowała na wyjeździe w rewanżowym meczu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów z Qarabagem Agdam 1:1 (0:1) i tym samym awansowała do kolejnej fazy rozgrywek. W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis.

Pierwszego gola w starciu na Tofig Bahramov Republican Stadium zdobył w 28. minucie Muarem Muarem. Doświadczony Macedończyk bez problemów sfinalizował sytuację sam na sam z bramkarzem gości, Matusem Kozacikiem.

Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry do wyrównania doprowadził Michael Krmencik, który pewnym strzałem głową pokonał bezradnego w tej sytuacji Ibrahima Sehicia. To pierwszy gol 23-latka w tej kampanii.

Warto zaznaczyć, że przez 82 minuty na placu gry w barwach gospodarzy przebywał były gracz Jagiellonii Białystok, Dani Quintana. Hiszpan do ekipy z Azerbejdżanu trafił pod koniec lutego ubiegłego roku.