El. ME.: Kiepski początek Polaków

Ostatnia aktualizacja: 03/11/16 21:48, Komentarzy: 1

0
1

Niezbyt udanie  reprezentacja Polski rozpoczęła walkę o kwalifikację na mistrzostwa Europy w 2018 roku. Biało-czerwoni przegrali z reprezentacją Serbii.

Nasi reprezentanci od początku prezentowali się kiepsko. W 14 minucie przegrywali już 3:11, sytuacji nie poprawił nawet czas wzięty przez trenera w 9 minucie. Serbowie nie mieli problemów z kończeniem akcji, za to Polacy często tracili piłkę w ataku.

Do przerwy przegrywaliśmy 14:20 i nie potrafiliśmy znaleźć recepty na częste kontry rywali.

Początek drugiej odsłony to lepsza gra naszych, którym udało się zniwelować straty do czterech bramek. Serbowie jednak szybko wzięli się w garść i w 44 minucie znów prowadzili siedmioma trafieniami.

Trzy minuty później ich przewaga... znów stopniała do czterech punktów. Do końca spotkania losów gry nie udało się odwrócić i przegraliśmy ostatecznie 32:37.