El. ME U-19: Podopieczni Janasa lepsi od Cypru

asinfo
Reprezentacja Polski do lat 19 pokonała Cypr 3:0 (2:0) w drugim meczu turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy.

Podopieczni Rafała Janasa wyszli na prowadzenie zaledwie siedem minut po pierwszym gwizdku sędziego. Na listę strzelców wpisał się wówczas Adam Ryczkowski. Chwilę później napastnik Legii Warszawa podwoił swój dorobek i drugi raz pokonał Andreasa Christodoilou. Rezultat rywalizacji ustalił Karol Świderski, który wpakował piłkę do siatki rywali pod koniec regulaminowego czasu gry.

Warto wspomnieć, że w 15. minucie Bartłomiej Drągowski obronił strzał z rzutu karnego wykonywany przez Pavlosa Christodoulou.

Było to drugie zwycięstwo reprezentacji Polski w turnieju rozgrywanym na Cyprze. W swoim ostatnim spotkaniu "Biało-Czerwoni" zagrają z Luksemburgiem. Mecz ten zostanie rozegrany 16 listopada.