El. MŚ 2018: Niemcy pokonali Irlandię Północną

asinfo
Tylko cztery minuty potrzebowała piłkarska reprezentacja Niemiec, by pokonać 2:0 Irlandię północną we wtorkowym meczu trzeciej kolejki grupy C eliminacji do MŚ 2018.

Pierwszego gola na HDI Arena w Hannoverze strzelił w 13. minucie pomocnik Wolfsburga, Julian Draxler, wykorzystując dogranie Thomasa Muellera. Po kilku minutach na tablicy wyników widniało już 2:0, bowiem Sami Khedira został obsłużony przez Matsa Hummelsa i wykorzystując nieuwagę obrońców rywali, pokonał Michaela McGoverna.

W innym spotkaniu Norwegowie pokonali 4:1 San Marino, chociaż w 11. minucie do własnej siatki trafił bowiem Davide Simoncini, który samobójczym trafieniem zaskoczył swojego brata bliźniaka, Aldo Simonciniego.

Czechy bezbramkowo zremisowały z Azerbejdżanem.

Po 3 kolejkach liderem tabeli pozostają podopieczni Joachima Loewa z dorobkiem 9 punktów. Drugi jest Azerbejdżan, który zebrał dwa "oczka" mniej. Tabelę zamyka San Marino, który nie ma na swoim koncie żadnych punktów.