El. MŚ: Albania wygrała z Macedonią

Artem Avetisyan/Shutterstock
Albania wygrała u siebie z Macedonią 2:1 (1:0) w dokończonym meczu grupy G piłkarskich MŚ 2018, które odbędą się w Rosji.

Na Loro-Borici Stadium w Szkodrze jeszcze w poniedziałek prowadzenie dla gospodarzy zdobył po dziewięciu minutach gry Armando Sadiku, ale sześć minut po zmianie stron wyrównał Egzijan Alioski.

Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne mecz musiał zostać przerwany w drugiej połowie i dokończono go we wtorek. Minutę przed końcem regulaminowego czasu gry zwycięskiego gola dla Albańczyków strzelił były zawodnik Jagiellonii Białystok Bekim Balaj.

W następnej kolejce uczestnicy Euro 2016 zmierzą się na wyjeździe z Liechtensteinem, natomiast Macedonia podejmie u siebie Izrael.