El. MŚ: Zwycięstwo Austrii w Gruzji

Ostatnia aktualizacja: 05/09/16 20:26, Komentarzy: 1

0
1

Austria pokonała na wyjeździe Gruzję 2:1 w meczu grupy D eliminacji mistrzostw świata 2018.

Goście przed przerwą objęli dwubramkowe prowadzenie. Wynik w 16. minucie otworzył, po podaniu Davida Alaby, Martin Hinteregger. Kilka chwil przed przerwą drugą bramkę zdobył Marc Janko.

Gospodarze pod koniec spotkania strzelili kontaktowego gola po strzale Jano Ananidze. Wyrównać już nie zdołali i z trzech punktów cieszyli się podopieczni Marcela Kollera.

Pozostałe spotkania grupy D zostaną rozegrane w poniedziałek wieczorem. W nich Walia podejmie Mołdawię, natomiast Serbia zmierzy się z Irlandią.