betclic

El Shaarawy: W Baku musimy zagrać na maksa

Ostatnia aktualizacja: 07/10/15 15:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Eugenio Marongiu/Shutterstock

Reprezentacja Włoch już w najbliższą sobotę zmierzy się z Azerbejdżanem w ramach eliminacji do EURO 2016. Zdaniem napastnika AS Monaco FC, Stephana El Shaarawy'ego maksymalne zaangażowanie pozwoli jego drużynie zwyciężyć na trudnym terenie. 

Dla Squadra Azzurra ewentualne trzy punkty zdobyte w Baku będą oznaczać bezpośredni awans na przyszłoroczne mistrzostwa Europy, bez względu na wyniki innych starć w grupie H.

- Z całą pewnością będzie to dla nas bardzo ważny mecz, ponieważ zwycięstwo przypieczętuje nasz awans - powiedział Stephan El Shaarawy, cytowany przez "Football Italia". 

- Nie możemy oczywiście lekceważyć naszych przeciwników. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do tego meczu, musimy jednak na boisku zaprezentować maksymalne zaangażowanie - kontynuował.

- Czuję spore zaufanie ze strony Antonio Conte. Jestem bardzo zadowolony z mojego ostatniego meczu w narodowych barwach - dodał były gracz włoskiego AC Milan, który do Ligue 1 przeniósł się podczas tegorocznego letniego okienka transferowego.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!