betclic

Elite League: Dobra jazda Świderskiego, "Młoty" rozbiły "Gwiazdy"

Ostatnia aktualizacja: 25/03/16 21:35, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Daniel78, wikipedia

The Lakeside Hammers z Piotrem Świderskim w składzie rozbili u siebie King's Lynn Stars 56:36 w drugim piątkowym spotkaniu brytyjskiej Elite League. 

Jedyny Polak startujący w tych zawodach wygrał dwa z czterech swoich biegów i zdobył w sumie dziewięć punktów z dwoma bonusami. 

Tyle samo dla ekipy z hrabstwa Essex uzbierał Robert Mear, a skuteczniejsi od nich wśród gospodarzy byli tylko Richard Lawson, który wywalczył dwanaście "oczek" oraz Kim Nilsson. 

Szwed wygrał trzy biegi i zgromadził w sumie trzynaście punktów. Jeden więcej w czterech biegach, raz wygrywając jako joker, zdobył Niels Kristian Iversen, najskuteczniejszy w całych zawodach. Duńczykowi w szeregach przyjezdnych dorównywał jedynie jego rodak Mads Korneliussen, który uzbierał dziesięć "oczek".

Obie drużyny późnym wieczorem spotkają się również ze sobą w rewanżu na torze "Gwiazd". Pierwotnie właśnie ten mecz miał zainaugurować nowy sezon Elite League, ale z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych został przesunięty o dobę.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!