betclic

Elite League: Mistrz poskromił "Pszczoły", skuteczny Buczkowski

Ostatnia aktualizacja: 21/04/16 07:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Poole Pirates z Krzysztofem Buczkowskim w składzie rozbili u siebie Coventry Bees z Krzysztofem Kasprzakiem w zestawieniu 60:29 w jedynym środowym spotkaniu brytyjskiej Elite League.

Na Wimborne Road wyrównane zawody toczyły się tylko do piątego biegu. Później broniący tytułu "Piraci" wygrali podwójnie kolejnych pięć wyścigów i nie oddali wysokiego prowadzenia aż do końca.

Buczkowski w czterech swoich startach zwyciężył w jednej gonitwie i zdobył w sumie osiem punktów z dwoma bonusami. Najskuteczniejszy wśród gospodarzy był Hans Andersen. Duńczyk w pięciu biegach uzbierał trzynaście "oczek".

Wśród przyjezdnych prym wiódł Chris Harris. Reprezentant Wielkiej Brytanii jako jedyny osiągnął dwucyfrowy dorobek i wywalczył dziesięć punktów. Cztery w czterech swoich biegach dołożył Kasprzak, który zaliczył jeden nieprzyjemny upadek.

Ekipa z hrabstwa Dorset dzięki trzeciej wygranej w sezonie awansowała na trzecie miejsce w tabeli. "Pszczoły" natomiast doznały już czwartej porażki w bieżących rozgrywkach i są na szóstej pozycji w klasyfikacji.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!