betclic

Elite League: Słabi Polacy w Coventry, druga porażka mistrzów

Ostatnia aktualizacja: 23/04/16 11:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Coventry Bees z Krzysztofem Kasprzakiem w składzie pokonali na własnym torze Poole Pirates z Krzysztofem Buczkowskim w zestawieniu 47:46 w jedynym piątkowym spotkaniu brytyjskiej Elite League.

"Pszczoły" do drugiej wygranej w sezonie poprowadził Chris Harris. Brytyjczyk w pięciu swoich startach wywalczył piętnaście punktów, raz wygrywając jako joker.

Kasprzak dorzucił pięć punktów w czterech swoich startach. W drużynie gospodarzy, która przegrywała po szóstym biegu już 13:23, wyróżnili się jeszcze Jason Garrity i Danny King. Młodszy reprezentant Wielkiej Brytanii uzbierał dziewięć punktów, a jego bardziej doświadczony kolega z kadry dołożył kolejne osiem.

Wśród pokonanych prym wiedli Hans Andersen i Kyle Newman. Obaj wywalczyli po dziesięć punktów. Dziewięć zgromadził na swoim koncie Adam Ellis, a osiem startujący jako gość Fredrik Lindgren.

Buczkowski wygrał pierwszy swój wyścig, ale w czterech kolejnych dorzucił tylko cztery "oczka". Dla broniących tytułu "Piratów" była to druga porażka w bieżących rozgrywkach, ale dzięki punktowi za niską przegraną (poniżej siedmiu "oczek" - przyp. regulamin red.) ekipa z hrabstwa Dorset awansowała na pozycję wicelidera tabeli.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!