betclic

Elitserien: Mistrz przegrał w Kumli, skuteczni Zmarzlik, Musielak i Zengota

Ostatnia aktualizacja: 16/08/16 22:46, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Daniel78, wikipedia

Indianerna Kumla wygrała na własnym torze z VMS Elit Vetlandą 45:44 w ostatnim wtorkowym meczu czternastej rundy Elitserien. 

Na obiekcie "Indian" wystąpiło czterech Polaków. Po dwóch w każdej drużynie. Zdecydowanie lepiej spisywali się ci reprezentujący barwy obrońców tytułu. 

Bartosz Zmarzlik zdobył w pięciu swoich biegach dziesięć punktów, tyle samo co Tai Woffinden. Tobiasz Musielak natomiast zgromadził osiem "oczek", wygrywając tak jak wychowanek Stali Gorzów, dwa swoje wyścigi. 

Wśród gospodarzy, którzy odwrócili losy spotkania i zapewnili sobie zwycięstwo w dwóch ostatnich biegach, prym wiedli Antonio Lindbaeck i Fredrik Lindgren. "Toninho" w sześciu wyścigach wywalczył czternaście punktów, natomiast dziesięć uzbierał zmiennik Jarosława Hampela w tegorocznym cyklu Grand Prix. 

Grzegorz Zengota wygrał jeden ze swoich czterech biegów i dorzucił sześć "oczek", natomiast Mirosław Jabłoński w trzech próbach dołożył tylko punkt. 

Indianerna zakończyła rundę zasadniczą na trzecim miejscu w tabeli, a obrońcy tytułu pozostali na dopiero szóstej pozycji w klasyfikacji.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!