betclic

Emery: Chcemy jak najszybciej zająć pozycję lidera

Ostatnia aktualizacja: 28/10/16 14:26, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Paris Saint-Germain zagra na wyjeździe z Lille OSC w piątkowym meczu 11. kolejki Ligue 1. Unai Emery, trener mistrzów Francji, podkreślił, że jego zespół musi grać lepiej niż obecnie, aby awansować na pozycję lidera.

- Oczywiście chcemy wygrać ligę. Na razie jesteśmy na trzecim miejscu po 10 meczach. Nicea gra bardzo dobrze i ma nad nami przewagę, tak samo Monaco. Naszym celem jest, aby być lepszym zespołem niż jesteśmy obecnie. Wtedy będziemy mogli zrealizować nasze zadanie, jakim jest zdobycie mistrzostwa - powiedział Emery, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Jeśli w grudniu nie będziemy na pierwszym miejscu, ale drużyna będzie robiła postępy, to będzie w porządku. Mamy jednak nadzieję, że obejmiemy pozycję lidera tak szybko jak to możliwe
- podkreślił hiszpański szkoleniowiec.

Kogo zabraknie w jego drużynie na piątkowy mecz? -
Serge Aurier od pewnego czasu czuje ból w kostce. Wrócił do zdrowia i zagrał przeciwko Marsylii. Rozmawiałem z nim i lekarzem. Ciężko pracował, aby się wyleczyć i będzie gotowy na kolejne spotkanie, ale w składzie, który uda się do Lille go nie będzie - stwierdził.

- Javier Pastore trenował z drużyną przez cały tydzień. Wrócił do zdrowia i ciężko pracuje. Nie licząc tej dwójki, a także zawieszonego Presnela Kimpembe, będę miał do dyspozycji pełen skład - dodał.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 315 dni
Ilość komentarzy: 7276
Oceny: +20473
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
28.10.2016 / 15:38:03
Jak Nice będzie tak dalej grać no to na pewno będą trudności w przeganianiu jej przez PSG. :)

Tabela