betclic

Emery: Chcemy się cieszyć tym finałem i go wygrać

Ostatnia aktualizacja: 17/05/16 17:26, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vlad1988/Shutterstock

Szkoleniowiec Sevilla FC, Unai Emery, przed środowym finałem Ligi Europy z Liverpool FC w Bazylei wierzy, że jego podopieczni są w stanie przejść do historii jako zespół, który wygrał te rozgrywki trzy razy z rzędu. 

Zwycięstwo na St. Jakob-Park zagwarantuje ekipie z Andaluzji lub drużynie "The Reds" grę w fazie grupowej przyszłej edycji Ligi Mistrzów. 

- Bardzo mocno pracowaliśmy i bardzo chcemy wygrać ten finał. Jesteśmy w nim trzeci kolejny raz, ale pragniemy powtórzyć wynik z tych poprzednich - podkreślił Emery cytowany przez dziennik "Marca". 

- Nasz przeciwnik to rywal z wielką historią. Mieli swoje dobre momenty w tych rozgrywkach i także chcą wywalczyć awans do Ligi Mistrzów - zaznaczył opiekun drużyny z Andaluzji. 

- Przystępujemy do tego meczu, tak jak rywale, z wielką ochotą, entuzjazmem i motywacją. Nadrzędnym celem jest oczywiście zwycięstwo. Piłkarze wykonują swoją profesję, po to, aby osiągnąć coś nadzwyczajnego i takie spotkania temu właśnie służą. Chcemy się nim cieszyć i go wygrać - dodał Unai Emery.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!