betclic

Emery: Wygrywanie z Realem to nie wszystko

Ostatnia aktualizacja: 09/11/15 12:20, Komentarzy: 0

0
0
Fot. efecreata mediagroup / Shutterstock.com

Sevilla FC wygrała u siebie z Realem Madryt 3:2 w spotkaniu 11. kolejki hiszpańskiej Primera Division. - Musimy być regularni, ponieważ równie ważne jest wygrywanie z Levante czy Eibarem, nie tylko z Realem i Barceloną. Trzeba wciąż iść do przodu - mówił na konferencji prasowej Unai Emery.

- W tym pojedynku napotkaliśmy sporo trudności, ponieważ mierzyliśmy się z wielką drużyną, jednak ostatecznie byliśmy w stanie pokonać trudności. Taki był nasz cel. Jestem usatysfakcjonowany zarówno z postawy zespołu, jak i kibiców. To sprawia, że jesteśmy szczęśliwi – dodał wzruszony szkoleniowiec Sevilli.

- Moim zdaniem u siebie zespół nabiera pewnego automatyzmu, który pozwala nam iść do przodu i unikać porażek. Gdy przyjeżdżają jednak wielkie drużyny, a twoje błędy mogą być srogo skarcone, trzeba się dostosowywać w niektórych aspektach. Z meczu z City dowiedzieliśmy się, że nie możemy pozwalać rywalom na kontrataki, Real jest w nich zabójczo skuteczny. Nie zostawiliśmy im miejsca i broniliśmy bardzo blisko siebie - przyznał Emery.

Po tym zwycięstwie Sevilla ma w swoim dorobku piętnaście punktów i znajduje się na dziesiątym miejscu w tabeli. "Królewscy", którzy doznali dopiero pierwszej porażki w sezonie, zgromadzili do tej pory dziewięć "oczek" więcej i zajmują drugą lokatę.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela