betclic

Emery: Zawsze musimy utrzymywać wysokie standardy

Ostatnia aktualizacja: 17/12/16 13:20, Komentarzy: 0

0
0
Fot. shutterstock.com

Paris Saint-Germain zagra na wyjeździe z En Avant Guingamp w sobotnim meczu 18. kolejki Ligue 1. Unai Emery, trener mistrzów Francji, powiedział, że jego zespół musi być cały czas skoncentrowany.

- Przed przerwą zimową zostały nam do rozegrania dwa mecze. Jesteśmy na razie na trzecim miejscu, ale w tej chwili koncentrujemy się tylko na naszym sobotnim spotkaniu w Guingamp - powiedział Emery, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Obecnie Monaco i Nicea są w lepszej dynamice od nas. Jednak w sezonie trzeba rozegrać 38 spotkań. Przegraliśmy trzy mecze na wyjeździe i teraz mierzymy się z zespołem, który u siebie zanotował tylko jedną porażkę, a Paryżowi nigdy nie grało się z nimi łatwo. Dlatego musimy się upewnić, że jesteśmy gotowi do tego spotkania
- podkreślił hiszpański szkoleniowiec.

- Zanim przegraliśmy w Montpellier, mieliśmy siedem zwycięstw w sześciu meczach. Tamte spotkanie przypomina nam, że zawsze musimy utrzymywać nasze wysokie standardy i być skoncentrowani. Przegraliśmy już trzy mecze, więc musimy wykorzystać każdą okazję, aby nie tracić już więcej punktów - stwierdził.

Jego podopieczni zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli z 36 punktami na koncie. Do liderującego OGC Nice tracą cztery „oczka”. Zespół z Guingamp plasuje się na szóstej lokacie ze zdobytymi 26 punktami.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela