betclic

Enrique: Barca jest na właściwych torach

Ostatnia aktualizacja: 06/08/15 16:44, Komentarzy: 0

0
0
Fot. AGIF/Shutterstock

Trener FC Barcelony Luis Enrique wyraził zadowolenie z postawy swojej drużyny w meczu przeciwko AS Romie. Oba zespoły zagrały w środę o Puchar Gampera, w którym "Duma Katalonii" wygrała 3:0.

Szkoleniowiec uważa, że po okresie przygotowawczym jego zespół znajduje się na właściwych torach. Podkreślił, że w spotkaniu z Romą uwidoczniły się postępy, jakie poczynili jego zawodnicy.

- Znacznie lepiej poradziliśmy sobie w obronie, gdzie wcześniej mieliśmy zauważalne problemy. To cieszy mnie bardziej niż gole, które udało nam się zdobyć - powiedział Enrique w rozmowie z hiszpańskim dziennikiem "Marca".

- Można również zaobserwować poprawę w naszych dośrodkowaniach i strzałach, choć nie było ich zbyt wiele. Nie możemy jednak walczyć o trofea, kiedy w defensywie nie jesteśmy niczym skała – dodał.

Hiszpan wydaje się być zadowolony zarówno z czasu spędzonego na przygotowaniach, jak i z postaw prezentowanych przez jego podopiecznych.

- Przed nami jest jeszcze długa droga. Aktualnie staramy się dotrzeć do pełnej dyspozycji, ale to dotyczy też pozostałych zespołów - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela