betclic

Enrique: Kontuzje nie są poważne

Ostatnia aktualizacja: 24/08/15 08:39, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Natursports / Shutterstock.com

Luis Enrique jest zadowolony z gry Barcelony w meczu z Athletikiem Bilbao. Mistrzowie Hiszpanii na inaugurację rozgrywek ligowych wygrali 1:0.

- Zaczęliśmy ligę na bardzo wysokim poziomie. Jestem zadowolony z naszej gry. Stworzyliśmy dużo okazji do zdobycia gola. Pod koniec meczu zrobiło się nerwowo. Ale to normalne w sytuacjach, gdy wynik jest na styku - mówił po meczu Luis Enrique.

- Boki obrony są dla nas bardzo ważne. Zarówno w obronie, jak i w ataku, gdzie pomagają nam rozciągać grę. Obaj boczni obrońcy grali bardzo dobrze. Zwłaszcza Sergi Roberto. To był jego kompletny mecz - dodał szkoleniowiec Barcelony.

Sergi Roberto zagrał na prawej obronie po kontuzji Daniego Alvesa. Brazylijczyk opuścił boisko już w 19. minucie meczu z Athletikiem. Pierwsze doniesienia mówiły nawet o dwumiesięcznej przerwie Brazylijczyka. Kontuzjowany jest też drugi nominalny prawy obrońca - Douglas.

- Piłka nożna to sport kontaktowy. Nie mamy szczęścia, ale te urazy nie wydają się poważne. Byliśmy zmuszeni do rozpoczęcia rywalizacji bardzo wcześnie, a to wiąże się z dużym ryzykiem - kończy Luis Enrique.
Źródło: http://www.barcablaugranes.com/
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela