betclic

Enrique: Naszym celem jest zdobycie Pucharu Króla

Ostatnia aktualizacja: 29/11/16 17:55, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Christian Bertrand/Shutterstock

- Naszym celem jest zdobycie Pucharu Króla, tak jak w poprzednich dwóch sezonach. Pierwszym krokiem jest wygrana z Herculesem, który gra w niższej kategorii, ale widzieliśmy już przypadki, że takie zespoły sprawiają problemy drużynom z Primera Division, a nawet je eliminują - mówił szkoleniowiec Barcelony, Luis Enrique przed środowym starciem.

Opiekun Dumy Katalonii wypowiedział się również o sytuacji kadrowej swojej ekipy. - W takich dwumeczach zazwyczaj występują zawodnicy, którzy na co dzień grają rzadziej. Nie muszą oni jednak mi niczego udowadniać, a jedynie cieszyć się tym, że wybiegli na boisko - zapewnił.

- Jestem trenerem, który lubi rotować składem, uważam, że dzięki temu stajemy się silniejsi. Ci piłkarze muszą wykorzystać swoje szanse i cieszyć się z bycia na murawie. To sposób na to, aby mogli występować w innych pojedynkach. Uważam, że to będzie piękny dwumecz, pomimo że oba zespoły grają w innych kategoriach. W takich sytuacjach można pokazać, że jest się przygotowanym - podsumował Enrique. 

Środowy pojedynek rozpocznie się o godzinie 21:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
realfan1989
Zarejestrowany od: 343 dni
Ilość komentarzy: 1649
Oceny: -2378
Kibicuje:
Real Madryt
30.11.2016 / 10:23:59
A naszym ( kibic realu )
potrojna korona :)