betclic

Enrique: Zachowanie moich graczy jest coraz lepsze

Ostatnia aktualizacja: 28/10/15 16:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Szkoleniowiec FC Barcelony, Luis Enrique przyznał, że nie ma żadnych obiekcji związanych z zachowaniem Javiera Mascherano, który w niedzielnym meczu z SD Eibar (3:1) otrzymał czerwoną kartkę.

Obrońca "Dumy Katalonii" obraził matkę sędziego liniowego, przez co został zawieszony na dwa kolejne spotkania. Trener Katalończyków stanął jednak w obronie reprezentanta Argentyny, twierdząc, że użyte przez niego przekleństwo nie ma tak negatywnych konotacji w jego rodzinnym kraju.

- Rozmawiałem z Mascherano i całą drużyną. Myślę, że zachowanie moich zawodników cały czas się poprawia i nie sądzę, aby różniło się ono od normalnych protestów, które wyrażają inni piłkarze - powiedział 45-letni Hiszpan cytowany przez "Daily Mail".

- Moim zadaniem jest radzenie sobie z różnymi trudnościami, które pojawiają się podczas całej kampanii. Właśnie to staram się robić - dodał.

- Wysokość kary zostanie ustalona bez względu na to, co myślę. Zaakceptuję podjętą decyzję i nie będę jej komentował. Nie mam zamiaru dłużej się nad tym rozwodzić - podkreślił szkoleniowiec jeszcze przed ogłoszeniem decyzji.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela