betclic

Enrique zadowolony ze swoich zawodników

Ostatnia aktualizacja: 29/07/15 21:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. enric.lamarca.rizo@gmail.com, wikipedia

Trener FC Barcelony, Luis Enrique wyraził zadowolenie z postawy swoich zawodników w meczu z Chelsea - donosi "Marca". "Duma Katalonii" w podstawowym czasie gry zremisowała z "The Blues" 2:2, jednak była mniej skuteczna w serii rzutów karnych .

- Byliśmy w lepszej formie fizycznej, niż zespół, który trenował dziesięć dni dłużej od nas. Byłem pod wrażeniem gry moich piłkarzy. Przezwyciężyliśmy chwilową niemoc i wróciliśmy do gry, choć znajdowaliśmy się pod presją. Jestem zadowolony - wytłumaczył szkoleniowiec.

- W poprzednim sezonie byliśmy bardzo silni w grze obronnej, ale piłka nożna jest zmienna. Ciężko pracujemy, lecz nie mamy wysokich graczy. To zawsze będzie oznaczało walkę, chyba że zmienimy profil naszych piłkarzy. Wpłynęłoby to jednak na zmianę naszego stylu, a chcemy go zachować - zapewnił.

Enrique skomentował również postawę Sergi Roberto, który podczas tournee rozegrał najwięcej minut ze wszystkich zawodników.

- Byłem pod wielkim wrażeniem jego występu. Ma potrzebne atrybuty, aby grać w naszej drużynie - stwierdził 45-letni trener.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela