betclic

Eric Dier na dłużej w Tottenhamie

Ostatnia aktualizacja: 13/09/16 16:28, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Marco Iacobucci EPP/Shutterstock

Defensywny pomocnik londyńskiego Tottenhamu, Eric Dier o kolejne lata przedłużył swój kontrakt z drużyną z White Hart Lane - poinformowała oficjalna strona internetowa angielskiego klubu. Od teraz nowa umowa 22-latka obowiązywać będzie aż do końca czerwca 2021 roku. 

Niezwykle utalentowany piłkarz jest wychowankiem lizbońskiego Sportingu. Następnie grał dla rezerw Evertonu. Do Londynu dwunastokrotny reprezentant Synów Albionu trafił za nieco ponad cztery miliony funtów w lecie 2014 roku. 

Jestem naprawdę szczęśliwy. Przyszłość klubu rysuje się w kolorowych barwach, tak więc decyzja o pozostaniu w nim była bardzo prosta. Mamy fantastycznego menadżera, wspaniałych kibiców i odpowiednią infrastrukturę – powiedział tuż po parafowaniu kontraktu Anglik.

Urodzony w Cheltenham gracz w bieżącym sezonie rozegrał jak do tej pory cztery spotkania, wszystkie w Premier League. Nie strzelił w nich ani jednego gola, nie zanotował także żadnej asysty. Warto zaznaczyć, że w trzech meczach na placu gry przebywał od pierwszej do ostatniej minuty.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela