betclic

Erik Hamren: Musimy dostosować się do Irlandii

Ostatnia aktualizacja: 13/06/16 09:53, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Iurii Osadchi / Shutterstock.com

Szwecja w swoim pierwszym meczu na Euro 2016 zagra 13 czerwca z Irlandią na Stade de France. Selekcjoner Erik Hamren powiedział, że nie liczy się, kto strzeli gola, a ważne będzie zwycięstwo.

- Dobrze się przygotowaliśmy, w Szwecji oraz tutaj. Szanujemy Irlandię i już nie możemy doczekać się tego pojedynku. W ostatnich czterech spotkaniach częściej utrzymywali się przy piłce, ale wcześniej grali bardziej w tradycyjnym brytyjskim stylu. Zobaczymy jak zagrają z nami i będziemy musieli się do tego dostosować. Przygotujemy się na obie ewentualności - powiedział Hamren na przedmeczowej konferencji, cytowany przez oficjalną stronę internetową UEFA.

- Najważniejsze jest, aby wygrać mecz i mam nadzieję, że to się nam uda. Nie liczy się, kto strzeli gola. Jeśli Zlatan wypracuje bramkę dla któregoś z partnerów, to będę się tak samo cieszył, jakby to on sam trafił do bramki - podkreślił szwedzki selekcjoner.

W drugim meczu Grupy E Belgia zmierzy się 13 czerwca z Włochami w Lyonie. Kolejnymi rywalami Szwedów będą Włosi, a następnie Belgowie.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!