Espanyol stracił zwycięstwo w ostatniej minucie

Ostatnia aktualizacja: 27/08/16 08:44, Komentarzy: 1

0
1

RCD Espanyol roztrwonił dwubramkową przewagę i w ostatecznym rozrachunku zaledwie zremisował przed własną publicznością w meczu 2. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy z Malagą CF 2:2 (1:0). Dla przyjezdnych jest to drugi podział punktów w bieżącym sezonie.

Obie bramki dla gospodarzy piątkowego starcia zdobył Gerard Moreno. 24-letni pomocnik na listę strzelców wpisywał się w 28. oraz 61. minucie rywalizacji. Natomiast gole dla Boquerones strzelali odpowiednio w 67. minucie Diego Llorente oraz tuż przed ostatnim gwizdkiem arbitra Charles.

Ekipa z Estadi Cornella-El Prat po 2. seriach gier plasuje się w ligowej tabeli na czternastym miejscu. Z kolei Malaga CF z dwoma punktami na swoim koncie zajmuje ósmą lokatę. Liderem Primera Division jest w tym momencie Deportivo La Coruna.