Espanyol uratował remis w końcówce meczu z Granadą

Maxisport/Shutterstock
W spotkaniu dziesiątej serii gier hiszpańskiej Primera Division Espanyol Barcelona zremisował przed własną publicznością z FC Granada 1:1.

Pierwszą bramkę w tym meczu strzelił Jean-Sylvain Babin. Reprezentant Martyniki wpisał się na listę strzelców w 58 minucie gry. 29-latek wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie z rzutu wolnego i strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy.

Do wyrównania doprowadził Felipe Caicedo, który umieścił piłkę w siatce w doliczonym czasie gry. Ekwadorczyk strzelił swoją czwartą bramkę w tym sezonie i uratował swój zespół przed porażką.

Od 68 minuty Espanyol grał w osłabieniu. Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został wówczas Roberto Correa.

Zespół "Pericos" zajmuje aktualnie dziewiątą pozycję w tabeli Primera Division. Podopieczni Sergio mają na swoim koncie 13 punktów, z kolei piłkarze Granady wywalczyli do tej pory siedem "oczek" i znajdują się na 18 miejscu.