Espanyol urwał punkty Villarreal

Espanyol Barcelona zremisował przed własną publicznością z Villarreal CF 2:2 (2:1) w drugim sobotnim spotkaniu 21. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Power8 Stadium najpierw kapitalną indywidualną akcją popisał się Felipe Caicedo, który płaskim strzałem między nogami dał miejscowym prowadzenie. Wyrównał dwadzieścia minut później również precyzyjnym uderzeniem po ziemi Manuel Trigueros.

Pięć minut przed przerwą z kilku metrów ponownie ekipę Katalonii przybliżył do zwycięstwa Gerard Moreno, ale ostatnie słowo należało jednak do przyjezdnych. Minutę przed końcem cenny punkt dla "Submarinos" uratował Argentyńczyk Mateo Musacchio.

Podopieczni Marcelino Garcii Torala umocnili się w ten sposób na czwartej pozycji w tabeli. "Papużki" natomiast po czwartym remisie w sezonie przesunęły się na trzynaste miejsce w klasyfikacji.