betclic

"Everton nie odrzuci oferty Chelsea"

Ostatnia aktualizacja: 22/08/15 15:47, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Kev Williams, wikicommons

Były reprezentant Anglii, Phil Thompson w swoim ostatnim wywiadzie stwierdził, że FC Everton powinien zaakceptować wysoką ofertę Chelsea Londyn, której przedmiotem jest John Stones.

- Myślę, że władze "The Toffees" nie odrzucą propozycji, która wynosi 30 milionów funtów - powiedział Anglik cytowany przez "Soccer Saturday".

- John jest bardzo dobrym piłkarzem. Everton powinien spróbować umowy, która umożliwi mu powrót na wypożyczenie. To byłaby idealna sytuacja - dodał.

Stones jest przedmiotem negocjacji pomiędzy klubami od wielu tygodni. Mimo zamieszania, 21-letni obrońca rozgrywa mecze w barwach klubu z Liverpoolu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Trampkarz
zgadnijcie215
Zarejestrowany od: 1122 dni
Ilość komentarzy: 15
Oceny: +40
Kibicuje:
Chelsea Londyn
22.08.2015 / 16:57:43
Oby nie odrzucili. To co Chelsea wyprawiała w obronie w meczu z city to porażka. Azpi powinien wrócić na prawą stronę, Baba na lewą a na środku niech w końcu postawi na Zoumę. Ma takiego zawodnika na ławce a on męczy ciągle Terry'ego i Cahilla. Dać im odpocząć jeden mecz, postawić na Zoumę i Stonesa (O ile ten przejdzie) i sprawdzić jak się ta obrona sprawuje. Ivanovic na ławkę bo chyba wciąż jest myślami w tamtym sezonie.

Tabela