betclic

Everton nie sprzeda kluczowych zawodników

Ostatnia aktualizacja: 19/11/15 14:50, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Pal2iyawit / Shutterstock.com

Szkoleniowiec Evertonu Roberto Martinez przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że żaden kluczowy zawodnik nie odejdzie z klubu podczas styczniowego okienka transferowego.

W ostatnim czasie usilnie z przenosinami do nowych zespołów byli łączeni tacy gracze jak John Stones, Romelu Lukaku, James McCarthy, czy też Ross Barkley. Menadżer The Toffees zapewnił jednak kibiców, iż drużyna jest w bardzo dobrej kondycji finansowej i nie musi pozbywać się podstawowych piłkarzy.

- Najlepsi zawodnicy nie opuszczą klubu podczas styczniowego okienka transferowego, tak więc nie mam się czym martwić - powiedział Roberto Martinez, cytowany przez "Daily Star".

- Mamy na tyle dobrą sytuacje finansową, że nie musimy na siłę sprzedać naszych najlepszych piłkarzy. Naszym nadrzędnym celem jest zbudowanie silnej drużyny - kontynuował były opiekun Wigan Athletic.

- Nasza aktywność na rynku transferowym będzie uzależniona przede wszystkim od kwestii ciągłości w drużynie. To od niej będzie zależało ilu zawodników sprzedamy, a ilu pozyskamy - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!