Everton ograł West Ham United

Ostatnia aktualizacja: 30/10/16 16:45, Komentarzy: 2

0
2

Everton pokonał u siebie West Ham United 2:0 w pierwszym niedzielnym meczu 10. kolejki Premier League. To pierwsza wygrana "The Toffees" od czterech spotkań.

Podopieczni Ronalda Koemana objęli prowadzenie cztery minuty po przerwie, kiedy to Yannick Bolasie dośrodkował do Romelu Lukaku, a ten strzałem głową pokonał golkipera "Młotów".

Drugie trafienie dla gospodarzy dołożył Ross Barkley. Reprezentant Anglii w 76. minucie otrzymał futbolówkę od Romelu Lukaku i wpakował ją do siatki rywali.

Po dziesięciu kolejkach Everton zajmuje szóste miejsce w tabeli angielskiej ekstraklasy. West Ham jest z kolei szesnastą drużyną ligi i ma tylko trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.