betclic

Everton stara się zatrudnić Koemana

Ostatnia aktualizacja: 01/06/16 13:34, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Ronnie Macdonald, wikicommons

Ronald Koeman jest na szczycie listy życzeń włodarzy Evertonu do pełnienia funkcji nowego menedżera zespołu z "niebieskiej" części Liverpoolu - informuje brytyjski "Daily Mirror".

53-letni aktualny menedżer Southampton FC na stanowisku zastąpiłby Hiszpana Roberto Martineza, który rozstał się z klubem z portowego miasta po zakończeniu minionego sezonu.

"Święci" pod wodzą byłej gwiazdy reprezentacji Holandii zajęli szóste miejsce w tabeli Premier League, zwyciężając aż osiemnaście meczów i zagrają w przyszłej edycji Ligi Europy.

"The Toffees" natomiast zdobyli aż szesnaście punktów mniej, wygrywając tylko jedenaście spotkań i ukończyli rozgrywki o mistrzostwo Anglii dopiero na jedenastej pozycji w klasyfikacji.

Koeman w Evertonie na mocy zaproponowanej mu umowy pobierałby wynagrodzenie dwukrotnie wyższe od tego, które dostaje w Southampton.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
[M]
Zarejestrowany od: 342 dni
Ilość komentarzy: 75
Oceny: +775
Kibicuje:
Lech Poznań AFC Wimbledon
01.06.2016 / 14:05:18
Fajnie by było zobaczyć go w Evertonie, gdzie dostałby lepsze warunki finansowe na zbudowanie dobrej drużyny. Szykowałby się kolejny klub z bardzo dobrym trenerem.

Tabela