betclic

Evra: Kiedy Pogba popełni błąd, to jest sfrustrowany

Ostatnia aktualizacja: 14/03/16 13:37, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Celso Pupo / Shutterstock.com

Juventus nie składa broni przed rewanżowym meczem 1/8 finału Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. W Turynie było 2:2, ale Patrice Evra wierzy w swoją drużynę.

- Pierwszy mecz pokazał, że możemy rywalizować z Bayernem. Nie jesteśmy aroganccy, ale przecież w zeszłym sezonie graliśmy w finale Ligi Mistrzów. Wierzymy w siebie - mówi Evra.

- Nie sądzę, żeby Bayern się nas bał, ale podejdzie do tego meczu w inny sposób. Musimy to wykorzystać - dodał obrońca reprezentacji Francji.

Dużo w tym meczu będzie zależało od Paula Pogby. Evra twierdzi, że jego rodak ma nietypowy kłopot.

- Problemem Pogby jest to, że jest... za dobry. Kiedy popełni błąd, jest sfrustrowany, bo wszyscy myślą, że piłkarz tego kalibru się nie myli. Ciągle mu powtarzam, że ma zachować spokój, ciężko pracować i słuchać trenera Allegriego. Potrzebujemy takich piłkarzy - podkreśla Evra.
Źródło: gazzettaworld.gazzetta.it
Dodaj komentarz
Junior starszy
pierninio10
Zarejestrowany od: 503 dni
Ilość komentarzy: 355
Oceny: +2873
Kibicuje:
Kolumbia Juventus Turyn Włochy Polska Urugwaj
14.03.2016 / 16:50:58
Ma niezwykły talent i czasem to go przerasta, no ale na małe usprawiedliwienie trzeba brać to, że te szalone czasy i te kolosalne pieniądze oferowane za zawodników (również Pogbe) powodują, że niejednemu trudno zachować chłodną głowę.
Junior
rydwadydwa
Zarejestrowany od: 471 dni
Ilość komentarzy: 152
Oceny: +1663
Kibicuje:
Chelsea Londyn Borussia M'gladbach Juventus Turyn Włochy Polska Valencia Atlético Madryt
14.03.2016 / 15:59:20
Jeszcze bardziej sfrustrowani jego błędami jesteśmy my, kibice...nie chcę wyjść na marudę, ale widać jak na dłoni, że w tym sezonie Pogba bardzo irytuje swoją grą. Gra samolubnie i podejmuje złe decyzje, ale Juve nie ma wielu alternatyw i pozostaje liczyć na przebłysk jego geniuszu.