betclic

Fabiański: Miałem więcej pracy niż się spodziewałem

Ostatnia aktualizacja: 08/09/15 08:32, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Reprezentacja Polski pokonała na Stadionie Narodowym w Warszawie Gibraltar 8:1 w meczu ósmej kolejki do eliminacji mistrzostw Europy. Bramkarz "Biało-Czerwonych" Łukasz Fabiański powiedział, że jego drużyna podeszła do spotkania w profesjonalny sposób.

- W meczu z Gibraltarem ważne było, byśmy podeszli profesjonalnie do spotkania i dobrze wykonali robotę, która nas czekała. Tak się stało. Nie spodziewałem się jednak , że będę miał tak dużo pracy. Im dłużej trwało to spotkanie i wynik był wyższy, tym rozluźnienie w naszych szeregach było większe. Dyscyplina taktyczna w końcówce nie była już na najwyższym poziomie – powiedział Fabiański.

Po dwa gole dla drużyny prowadzonej przez Adama Nawałkę strzelili Robert Lewandowski, Kamil Grosicki i Arkadiusz Milik. Trafienia zaliczyli również Jakub Błaszczykowski i Bartosz Kapustka.

Dzięki wygranej, Polacy mają na swoim koncie 17 punktów i są wiceliderem grupy D. Mają dwa punkty straty do Niemiec i dwa punkty przewagi nad Irlandią.

Z każdej grupy bezpośredni awans na Euro wywalczą dwie drużyny. Na mistrzostwa kontynentu zakwalifikuje się także najlepszy zespół z trzeciego miejsca. Inne reprezentacje, które zajmą trzecią pozycję w tabeli zmierzą się ze sobą w barażach.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!