expekt

Fabregas: Mourinho za bardzo nam zaufał

Ostatnia aktualizacja: 19/04/16 07:27, Komentarzy: 3

0
3
Fot. photo-oxser / Shutterstock.com

Cesc Fabregas wciąż rozpamiętuje zwolnienie Jose Mourinho z Chelsea. Jego zdaniem niepowodzenie Portugalczyka jest winą piłkarzy.

Mourinho odszedł z Chelsea w grudniu, ale ostatnie miesiące jego drugiej kadencji w Londynie wciąż budzą duże emocje. Tym razem swoimi refleksjami na ten temat podzielił się Fabregas.

- O odejściu Mourinho powiedziano już bardzo wiele słów, także tych złych. Uwielbiam Jose i uważam go za swojego przyjaciela. Nadal pozostajemy w kontakcie. Niektóre rzeczy, które powiedział, były niefortunne, ale i tak mam do niego ogromny szacunek - podkreśla Fabregas.

- Myślę, że największym problemem Mourinho było to, że za bardzo nam zaufał. Dał nam dłuższe wakacje, bo byliśmy mistrzami. Wierzył w nas bardziej, ufał nam bardziej, a my go po prostu zawiedliśmy. To był główny powód, dla którego musiał odejść z klubu. Czuję się z tym źle - nie ukrywa reprezentant Hiszpanii.

Chelsea dogrywa do końca zupełnie nieudany sezon. Mistrzowie Anglii na pięć kolejek przed końcem rozgrywek zajmują dopiero dziesiąte miejsce w tabeli.
Źródło: fourfourtwo.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
Pixario
Zarejestrowany od: 291 dni
Ilość komentarzy: 374
Oceny: +823
Kibicuje:
Brazylia Manchester United Leicester City FC Francja Bayern Monachium Inter Mediolan Polska Portugalia Real Madryt FC Barcelona
19.04.2016 / 13:38:51
Ja mówiłem że to jednak nie wina Mou, jak można po mistrzostwie spaść do pozycji spadkowej to wręcz niemożliwe no chyba że piłkarzom nie chce się grać. Jak widać sam Fabregas to zauważył szkoda że pod koniec sezonu... jednak niejednemu sodówka uderzyła do głowy po mistrzostwie
Junior starszy
damian022
Zarejestrowany od: 770 dni
Ilość komentarzy: 357
Oceny: +1162
Kibicuje:
Brazylia Arsenal Londyn Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Polska Real Madryt Hiszpania
19.04.2016 / 10:43:24
/ -19
Nie ma to jak skarżyć się na trenera że za bardzo im ufał..
Junior
rydwadydwa
Zarejestrowany od: 313 dni
Ilość komentarzy: 150
Oceny: +1638
Kibicuje:
Chelsea Londyn Borussia M'gladbach Juventus Turyn Włochy Polska Valencia Atlético Madryt
19.04.2016 / 13:53:26
Czytaj ze zrozumieniem, Fabregas nie krytykuje Mourinho tylko go broni.

Tabela