betclic

"Falcao musi uwierzyć w siebie"

Ostatnia aktualizacja: 24/07/15 09:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Steindy, wikipedia

Hernan Crespo komentuje sytuację Radamela Falcao, który po nieudanym roku w Manchesterze United został piłkarzem Chelsea.

Crespo to były znakomity napastnik. Teraz Argentyńczyk próbuje sił w roli szkoleniowca. W tym sezonie poprowadzi Modenę. Piłkarzem włoskiego drugoligowca jest reprezentant Polski Thiago Cionek.

- Jest duża różnica między Falcao przed i po kontuzji. Przed urazem był najlepszy z "ludzkich graczy", czyli wszystkich poza Messim i Ronaldo, którzy są z innej planety - mówi Crespo. - Po takim urazie potrzeba dużo czasu, żeby wrócić do dobrej formy. To nie jest łatwe.

Na początku 2014 roku Falcao odniósł kontuzję kolana, która wykluczyła go z gry na kilka miesięcy. Z jej powodu nie pojechał na mistrzostwa świata do Brazylii. 

W zeszłym sezonie Kolumbijczyk grał w Manchesterze United, ale nie zaliczy tej przygody do udanych. Falcao strzelił dla "Czerwonych Diabłów" tylko cztery gole i został bez żalu pożegnany przez klub. Nie zraziło to jednak Jose Mourinho, który ściągnął 29-letniego napastnika do Chelsea.

- Falcao musi uwierzyć w siebie i grać tak jak potrafi. To wystarczy, żeby dostać szansę od Mourinho - kończy Crespo. 
Źródło: BBC
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela