Fantastyczne występy Polaków w LM! Dwa gole Milika i bramka Lewandowskiego! [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 13/09/16 22:39, Komentarzy: 28

75
28

To był niezwykły wieczór w Lidze Mistrzów. Dwa gole Arkadiusza Milika dały zwycięstwo SSC Napoli z Dynamem Kijów, a jedno trafienie dla Bayernu Monachium zaliczył Robert Lewandowski. Natomiast PSG Grzegorza Krychowiaka zremisowało 1:1 z Arsenalem.

Spotkanie z Dynamem Kijów nie zaczęło się dobrze dla włoskiej ekipy. W 26 minucie gola dla gospodarzy strzelił Garmash. Potem jednak do głosu coraz bardziej dochodzili piłkarze z Neapolu. Za sprawą Arkadiusza Milika najpierw wyrównali, a jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie.

Polski napastnik najpierw bramkarza rywali pokonał po uderzeniu głową w 36 minucie spotkania.

A kilka minut później znowu pokonał golkipera Dynama Kijów po uderzeniu głową.

Warto odnotować, że w 63 minucie na boisku zameldował się Piotr Zieliński i kilkadziesiąt sekund później mógł mieć już asystę. Po jego podaniu Dries Mertens trafił w słupek. Napoli ostatecznie wygrało w Kijowie 2:1.

Bayern Monachium z kolei rozbił na własnym stadionie FK Rostów 5:0. Wynik otworzył Robert Lewandowski w 28 minucie, pewnie egzekwując rzut karny. Potem kolejne trafienia dokładali Thomas Muller, dwukrotnie Joshua Kimmich oraz Juan Bernat.

W hitowym starciu dzisiejszego wieczora PSG zremisowało z Arsenalem 1:1. Mistrzowie Francji prowadzenie objęli już w pierwszej minucie pojedynku, kiedy po dośrodkowaniu Serge Auriera z prawej strony boiska uderzeniem głową Davida Ospinę pokonał Edinson Cavani. Goście wyrównali w 78 minucie za sprawą Alexisa Sancheza. Grzegorz Krychowiak opuścił boisko tuż po stracie gola, został zastąpiony przez Javiera Pastore.
14.09.2016 / 07:27:33
Krychowiak nie był na boisku 90 minut, został w 80 minucie zmieniony, pomijając fakt że był najsłabszy na boisku
Wiślak04
Zarejestrowany od: 117 dni
Ilość komentarzy: 305
Oceny: +656
Manchester United Wisła Kraków Widzew Łódź Ruch Chorzów Polska FC Barcelona Lechia Gdańsk Unia Tarnów
14.09.2016 / 07:23:48
Brawo Lewy,brawo Milik !!Mimo to Arek musisz przełożyć to na kadrę!!
MichałPL
Zarejestrowany od: 338 dni
Ilość komentarzy: 510
Oceny: +3446
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco PSG
14.09.2016 / 07:16:15
a jak gra dla Polski to celuje w słupek albo w poprzeczkę :)
Mustafa
Zarejestrowany od: 284 dni
Ilość komentarzy: 2206
Oceny: +13815
Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
14.09.2016 / 05:38:30
Fajnie jak to sie mowi glowka pracuje , 2 bramki Arka brama Lewego 90 minut Krychy i Zielu tez troche pograł fajnie sie nie panowie ogrywaja w Lm !
robin hood
Zarejestrowany od: 1473 dni
Ilość komentarzy: 549
Oceny: +10588
Argentyna Brazylia Manchester United Manchester City AC Milan Włochy Polska FC Barcelona Real Madrid II
14.09.2016 / 02:09:31
ja mysle ze w Milika przypadkowo ta pilka trafila
ayufan
Zarejestrowany od: 422 dni
Ilość komentarzy: 272
Oceny: +257
Bayern Monachium Vegalta Sendai Japonia Lech Poznań Polska FC Bayern Monachium II
14.09.2016 / 01:58:07
@Football_Transfers ok dobry mecz Milika w LM ale dynamo kijów to obecnie słaby klub, jak to powiedzieli komentatorzy po meczu Yarmolenko osamotniony, a reszta zawodników dynama słaba, jasne trzeba się cieszyć z goli, ale nie był to przeciwnik z górnej półki, chciałbym zobaczyć taki mecz Milika jak ten dziś przeciwko takiemu Leverkusen lub Tottenhamowi, a jeśli już ma być z ligi włoskiej to przeciwko juve, wtedy będzie można coś więcej powiedzieć o formie Milika bo dla mnie dynamo nie jest wyznacznikiem, ba nawet taka as roma nim nie jest, niby kandydat do podium, a męczy się z beniaminkiem typu Sampdori i klub musi ratować 39 letni Totti więc jak na "niby topowy klub ligii" coś tu jest jednak nie tak, ew jest nadzieja że Diego Simeone jeśli obejmie w przyszłym roku inter to przywróci im dawny blask, bo na logikę zarówno inter jak i milan powinni grać o czołowe miejsca w tabeli, bo zawodników mają dobrych, ale wg mnie zarówno w jednym jak i drugim klubie, brakuje trenera "z grubym nazwiskiem który miałby pomysł na grę i potrafił go zaszczepić zawodnikom, bo narazie tego nie ma, taki milan ma dobrych zawodników ale cały zespół gra jakby grał w rozsypce i obecnie nie ma kto tego poukładać, bo obecni szkoleniowcy są za mało doświadczeni, aby wprowadzić klub na szczyt tabeli mimo posiadania solidnych zawodników.
Football_Transfers
Zarejestrowany od: 87 dni
Ilość komentarzy: 685
Oceny: +5034
Valencia FC Barcelona
13.09.2016 / 23:58:32
Teraz Milik jest noszony na rękach, a jak zagra słabszy mecz np. w kadrze, to powstanie 1000 ośmieszających go memów - mentalność Polaka...
jebacMeczykiPL
Zarejestrowany od: 185 dni
Ilość komentarzy: 66
Oceny: -130
13.09.2016 / 23:57:51
Czy Milik będzie walczył o koronę króla strzelców Ligi Mistrzów? HAHAHAHAHAHA Gdzieś to widziałem i nieźle się uśmiałem. Już redaktorkom zaczyna odbijać. PFFFFFF. Teraz przez tydzień będą nadmuchiwać balonik i pisać swoje mądre teksty w gazetach i gdzie popadnie byle coś napisać i robotę mieć a za 2 tygodnie balonik pierdolnie...jak zazwyczaj
Oceny: -130
13.09.2016 / 23:54:01
/ -11
Lewy z karnego strzelił bo inaczej to ostatnio nie umie. Milik 2 gole ale wpadło tylko dlatego, że piłki nie kopał tylko uderzał głową. Gdyby miał strzelić nogą to gówno by strzelił bo to platfus. Nie napinajcie się tak redaktorzyny bo Lewy wcale nie grał wybornie, milikowi się udało a Krychowiak w swoim meczu nie pokazał nic szczególnego. Spuszczać to się można nad meczem Barcy z celtickiem a nie nad naszymi narodowymi kopaczami
Szmugler
Zarejestrowany od: 125 dni
Ilość komentarzy: 1038
Oceny: -5624
Legia Warszawa Real Madryt
13.09.2016 / 23:24:19
Milik 2 gole na farcie Lewandowski 1 gol z karnego ...
/ -11
żenada, ja w niedzielę na orliku z dwie strzeliłem, jedną z piętki drugą do pustej bo Tomek się przewrócił
schnor25
Ilość komentarzy: 1109
Oceny: +8602
Arsenal Londyn Pogoń Szczecin
13.09.2016 / 23:14:46
Lewy, gdy był młodszy (początkowy okres BvB) to też strzelał w klubie, a partaczył w Reprezentacji. Podobnie jest z Milikiem, oby i on nieco okrzepł w Repce i miał celownik skalibrowany jak w klubie.
Cykorek
Zarejestrowany od: 205 dni
Ilość komentarzy: 137
Oceny: +796
Manchester City Juventus Turyn Polska Real Madryt
13.09.2016 / 23:03:52
Największy troll Milik. W kadrze nie trafi do pustej w Klubie a tak sobie strzela dwa gole w jednej połowie i wygram mecz XD
jponekaj87
Zarejestrowany od: 1107 dni
Ilość komentarzy: 2304
Oceny: +14105
Termalica Nieciecza
13.09.2016 / 22:48:07
Ładnie zagrali polacy bez kitu. 10 lat temu to było nie do pomyślenia. Jedynie Krzynówek szalał
13.09.2016 / 22:47:45
Zaraz się zacznie że w Napoli strzela a w kadrze już nie to samo przerabialiśmy z Lewandowskim więc już mnie to autentycznie bawi :D
13.09.2016 / 22:46:43
Dobra forma naszych cieszy, oby u Milika przekładała się na reprezentację..
A ten Arsenal to ma farta, który nazywa się Alexis Sanchez, on ciągnie tą drużynę..
Labret
Zarejestrowany od: 1344 dni
Ilość komentarzy: 1819
Oceny: +14792
Manchester United Polska
13.09.2016 / 22:46:37
Jutro jeszcze grają Glik i Rybus. To może być polska kolejka LM.
MM's
Zarejestrowany od: 352 dni
Ilość komentarzy: 51
Oceny: +444
Polska
13.09.2016 / 22:46:16
Z tego co mi wiadomo, to Krychowiak zszedł z boiska w 78 minucie..
banson
Zarejestrowany od: 327 dni
Ilość komentarzy: 85
Oceny: +710
Arsenal Londyn Polska FC Barcelona
13.09.2016 / 23:00:29
zszedl po stracie gola, PSG chcialo jeszcze odrobić i trener musial zdjac zawodnika o zadaniach typowo defensywnych. Warto dodac ze po jego zejsciu PSG gralo zdecydowanie gorzej w defensywie i o malo nie stracili drugiego gola
erris
Zarejestrowany od: 217 dni
Ilość komentarzy: 81
Oceny: +1842
Bayern Monachium Polska
13.09.2016 / 22:45:57
Bardzo dobry mecz Milika, oby tak dalej.

PS szanuję sędziego w tym meczu za to, że nie bał się karać symulantów żółtymi kartkami, inni sędziowie powinni brać z niego przykład.