Ostatnia aktualizacja: 01/08/15 07:31, Komentarzy: 6

5
6

Fatalna kontuzja Ciro Immobile w meczu towarzyskim Sevilli z Watfordem.

Do zdarzenia doszło już na samym początku gry. Immobile, który latem został zawodnikiem Sevilli, zderzył się głowami z bramkarzem rywali Heurelho Gomesem. Włoch stracił przytomność. Nie ruszał się przez kilka minut, a służby medyczne były zmuszone podać mu tlen i założyć kołnierz ortopedyczny. Piłkarz niezwłocznie został przewieziony do pobliskiego szpitala. Łącznie przerwa w meczu trwała blisko 10 minut.

Według wstępnych badań Immobile doznał wstrząśnienia mózgu i złamania nosa. Więcej szczegółów ma być znanych w sobotę wieczorem.

Sevilla wygrała z Watfordem 1:0. Jedynego gola dla zwycięzców Ligi Europy strzelił Vitolo. Grzegorz Krychowiak rozegrał 90 minut.
Źródło: Goal.com