betclic

Fedor Cernych: Legia to dobra drużyna

Ostatnia aktualizacja: 12/02/16 16:57, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Napastnik Jagiellonii Białystok, Fedor Cernych przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że jest zadowolony z okresu przygotowawczego.

- Na obozach często obciążenia treningowe są naprawdę duże, więc nie trzeba patrzeć na wyniki sparingów. Wiemy, że dobrze przepracowaliśmy to zgrupowanie w Turcji i jesteśmy odpowiednio przygotowani do rundy wiosennej - powiedział 24-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Latem nie mieliśmy takiego okresu przygotowawczego, a w dodatku ja dołączyłem do drużyny już pod koniec okna transferowego. Teraz też przyszło kilku nowych zawodników i mieliśmy okazję trochę pograć razem. Wyniki sparingów może nie były najlepsze, ale z każdym meczem nasza gra wyglądała coraz lepiej. Mamy nadzieję, że po zejściu z obciążeń będziemy dobrze spisywać się w Ekstraklasie i wygrywać kolejne spotkania - dodał.

W najbliższej ligowej kolejce Jagiellonia Białystok zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa. Pojedynek 22. kolejki Ekstraklasy zostanie rozegrany 14 lutego o godz. 18:00. - Nastawiamy się już na ten mecz. Wiemy, że Legia to dobra drużyna i na jej terenie będzie bardzo ciężko. Przed nami treningi oraz odprawy poświęcone temu spotkaniu i mam nadzieję, że będziemy do niego dobrze przygotowani - mówił litewski piłkarz.

- Mamy niełatwy początek tej rundy, ale jeśli będziemy grać dobrze jako drużyna, to z każdym będziemy w stanie wygrać i powinno być dobrze. Musimy zakwalifikować się do pierwszej ósemki, a do tego potrzebujemy zdobyć jak najwięcej punktów w pierwszych spotkaniach. Taki jest nasz cel - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela