Fellaini: Mourinho powiedział, żebyśmy zagrali z większą pewnością siebie

A.RICARDO / Shutterstock.com
Manchester United przegrał na wyjeździe z Watfordem 1:3 w niedzielnym meczu Premier League. Marouane Fellaini, pomocnik "Czerwonych Diabłów", powiedział, że to był dla jego zespołu ciężki moment.

- W przerwie menedżer powiedział nam, abyśmy grali z większą pewnością siebie. Udało nam się to, bo zdobyliśmy bramkę. Graliśmy z odpowiednim tempem i trzeba było tak grać od pierwszej minuty

W drugiej połowie graliśmy znacznie lepiej. Utrzymywaliśmy się przy piłce, atakowaliśmy, graliśmy do przodu. Wróciliśmy do meczu, doprowadzając do remisu 1:1. Wtedy jednak straciliśmy drugą bramkę, zostawiając rywalom zbyt wiele wolnego miejsca

Porażka była dla nas ciężkim momentem. Musimy być skoncentrowani. Na razie mamy zwieszone głowy, ale musimy być razem, walczyć i pokazać, że jesteśmy pewni siebie -